Vyhraj víkendový roadtrip s Colt Brew

Kup plechovku Colt Brew, pošli nám ji skrz formulář níže a pojeď s náma favoritem do prdele.

Kolikrát v životě jste se zastavili uprostřed dne, rozhodili rukama a povzdechli si: „Nejradši bych na pár dní vypadnul/la někam do prdele?“. Nám se to stává celkem často, a proto jsme se rozhodli, že sedneme na víkend do starýho favoritu a vyrazíme někam, kam slunce nesvítí. Možná tam ani nedojedeme, ale to je na tom to krásný. A protože ve fáčku jsou čtyři místa, vezmeme vás s sebou. Teda, pokud vyhrajete.

Ďáblova prdel je skalní útvar v České Kanadě nacházející se poblíž osady u U panského lesa. Odlehlý místo bez lidí v krásný panenský přírodě.

* autorkou ilustrací je kreslířka a tatérka Paya

Colt Brew - soutěž

  • * maximální velikost souboru je 5 MB
  • Pokud chceš, tak nás pošli třeba do...

Podmínky soutěže

Termín soutěže: 17.8.2017 – 31.5.2018, čas ukončení 23:59

Účast v soutěži: Vyfoť plechovku Colt Brew, pošli nám ji skrz formulář výše a čekej. Pokud Ti něco nebude fungovat, napiš nám na soutez@coltbrew.cz.

Výherce: Po skončení soutěže budou vylosováni dva výherci, kteří budou kontaktováni prostřednictvím zadané emailové adresy.

Výhra: 2 x poukaz na víkendový roadtrip s Colt Brew do České Kanady ke skalnímu útvaru Ďáblova prdel. Colt Brew zajišťuje dopravu, stravu, ubytování ve stanu a všechny další kulišárny.

Kompletní podmínky soutěže naleznete ZDE.