Nový klip berlínských punkáčů Baretta Love

Ze samotného srdce Berlína vypustili Baretta Love nový videoklip ke skladbě „Freezing Loneliness“, která vyjde na očekávané stejnojmenné desce.

Máte rádi The Clash, One Man Army nebo Sham 69 a 77-punkrock vás chytá za srdce? Od Baretta Love dostanete ještě víc. Explozivní mix punku, indie a alternativního rocku funguje skvěle nejen z desky, ta energie vás dostane hlavně naživo. K jejich poslední desce „Minimal Play“ (vyšla v roce 2012 na respektovaném labelu Wanda Records) se německý fanzine Moloko Plus vyjádřil slovy „Death Or Glory is the slogan, an experiment a lot bands tried but Baretta Love finally nailed it. “ a přidělil ji skóre 9/10.

Nová, stejnojmená deska se nahrávala kompletně analogově ve studiu Kozmic Sound pod taktovkou Mischkaha Wilkeho, který se podílel například na deskách GURR nebo Pascala Briggse.

Slova o neskutečně nadupané liveshow si můžete přijít ověřit pátého února do Café Na půl cesty. Předskakovat bude nová krev indie scény, basa & zpěv & bicí v podání Black Holes. Vidíme se v 19:30 na značkách.